(Alış saati)
(Dönüş saati)

Sıkça Sorulan Sorular

5 günü geçen kiralamalarımızda kilometre sınırlamamız yoktur, sınırsız km seçeneği geçerlidir.

Araçlarımız full rent a car kaskoludur, herhangi bir kaza durumunda, sürücüler arasında tutulan kaza tutanağı, polis raporu veya karakoldan alınan rapor yeterlidir. Evrakların eksiksiz tamamlanması durumunda kaza ile ilgili ekstra ücret talep edilmez.

Kiralık arabanın arızalanması durumunda Türkiye genelinde 7/24 ücretsiz yol yardım hizmetimiz vardır. Arızalı araç eğer yola devam edemeyecek durumda ise, araç servise çekildikten en geç 24 saat içerisinde arızalı araç yerine muadil araç tedarik edilir.

Kiralık aracın kaza yapması durumunda Türkiye genelinde 7/24 ücretsiz yol yardım hizmetimiz vardır. Sürücüler arasında tutulan kaza tutanağı, polis raporu veya karakoldan alınan rapor geçerlidir. Evraklar eksiksiz tamamlandıktan sonra en geç 24 saat içerisinde kazalı araç yerine muadil araç tedarik edilir.

Aracın çalınması durumunda aracın orijinal kontak anahtarı, ruhsatı ve polis tarafından tutulan çalıntı raporu tarafımıza teslim edildikten sonra araç kiralayanın herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Kiralanan arabanın arıza veya kaza sonrası serviste kalacağı günler için kesinlikle ekstra ücret talep edilmez.

Atatürk Havalimanı’nda araba kiralama ve Sabiha Gökçen Havalimani araç kiralama için 7/24 ücretsiz hizmetimiz vardır. İstanbul’da araba kiralama için şehir içinde “ Akasya Rent A Car “ ofisimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Hotel teslim araba kiralama veya adres teslim araba kiralama hizmetleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Araçlarımızın hepsi şirketimiz adına kayıtlı, rent a car kaskolu, yasal kiralık araçlardır. Şahıs aracı firmamızda kesinlikle kullanılmamaktadır. Hizmetimiz kurumsaldır.

Araç kiralama fiyatlarına %18KDV dahildir, kredi kartı ödemeleri için herhangi bir komisyon bedeli alınmaz.